ASMENINIS ASISTENTAS ŽMOGUI SU NEGALIA – DARBAS ANGLIJOJE (1538)

  • nuo €/mėn 2100 (bruto)
  • Didžioji Britanija, Įvairūs miestai
  • 2022-09-22
  • Paslaugos

Darbo pobūdis:

  • Šiuo metu siūlome darbą žmonių su negalia asmeniams asistentams, ieškantiems darbo Anglijoje;
  • Suteikti asmeniui individualią pagalbą namuose ir viešojoje aplinkoje, kuri padėtų asmeniui gyventi savarankiškai ir veikti visose gyvenimo srityse.

Reikalavimai:

  • Galimybė pradėti dirbti kuo greičiau;
  • Gebėjimas kalbėti ir rašyti anglų kalba;
  • Vairuotojo teisės B kategorija;
  • Gyvenimo aprašymus siųsti anglų kalba!

  • Ilgalaikis asmeninio asistento neįgaliam žmogui darbas Anglijoje;
  • Angliška darbo sutartis;
  • Darbo užmokestis nuo 2100 €/mėn (bruto);
  • Darbas pamainomis: 7.00 – 14.30, 14.30- 22.00, 22.00 – 7.00;
  • Atlyginimas mokamas kas savaitę;
  • Konfidencialumą garantuojame, informuosime tik atrinktus kandidatus.