Betonuotojas – darbas Danijoje (1469)

  • 15 €/val. (neto)
  • Danija, Sjælland
  • 2022-06-29
  • Statyba / NT

Darbo pobūdis:

  • Šiuo metu siūlome darbą betonuotojams ieškantiems darbo Danijoje, Sjælland mieste;
  • Pamatai ir kiti betonavimo darbai (pamatų liejimas, grindų betonavimas).

Reikalavimai:

  • Galimybė kuo skubiau pradėti dirbti;
  • Panaši darbo patirtis – 2 metai;
  • Gebėjimas susikalbėti anglų kalba;
  • Motyvuotas ir darbštus darbuotojas;
  • Darbo drabužiai ir batai;
  • Vairuotojo teisės B kategorija;
  • Gyvenimo aprašymus siųsti anglų kalba!

Suteikiame:

  • Ilgalaikis darbas betonuotojui Danijoje;
  • Įdarbinimas pas tiesioginį darbdavį;
  • Galimos rotacijos: 5/6 sav. dirbamos, 2 sav. laisvos;
  • Darbo užmokestis 15 €/val. (neto);
  • Darbo valandų skaičius: 37 val/sav., galimi viršvalandžiai;
  • Atlyginimas mokamas kas mėnesį;
  • Apgyvendinimas suteikiamas už papildomą mokestį;
  • Suteikiamas automobilis darbo reikmėms;
  • Kompensuojamos transporto išlaidos nuvykimui į/iš darbo.
  • Konfidencialumą garantuojame, informuosime tik atrinktus kandidatus.