Vairuotojas (CE kategorija) – darbas Olandijoje (1434)

  • 3000 – 3500 €/mėn. (neto)
  • Olandija, Moerdijk
  • 2022-07-13
  • Transportas / Logistika

Darbo pobūdis:

  • Šiuo metu siūlome darbą CE kategorijos vairuotojui ieškančiam darbo Olandijoje, Moerdijk mieste.
  • Sunkvežimių padangų pristatymas po Šiaurės Belgiją ir Pietų Olandiją;
  • 2-5 sustojimai per dieną, 250-600 km per dieną;
  • Apmokymai vyks 1 sav.

Reikalavimai:

  • Galimybė kuo skubiau išvykti;
  • CE kategorijos vairuotojo darbo patirtis – 3 metai;
  • Gebėjimas kalbėti anglų kalba;
  • Vairuotojo teisės B/CE kategorija;
  • Nuosavas automobilis;
  • Gyvenimo aprašymus siųsti anglų kalba!

Suteikiame:

  • Ilgalaikis darbas CE kategorijos vairuotojui Olandijoje;
  • Darbo užmokestis 14,50 €/val. (neto) (atskaičius mokesčius ir apgyvendinimą – 3000 – 3500 €/mėn. (neto));
  • Darbo valandų skaičius: 55 val/sav.;
  • 5/6 dirbamos dienos per savaitę;
  • Atlyginimas mokamas kas savaitę;
  • Apgyvendinimas suteikiamas už papildomą mokestį;
  • Padengiamos transporto išlaidos nuvykimui į Olandiją;
  • Kompensuojamos transporto išlaidos nuvykimui į/iš darbo.
  • Konfidencialumą garantuojame, informuosime tik atrinktus kandidatus.

Skelbimas negalioja

Susisiekite su mumis dėl panašių darbo pasiūlymų