CNC operatorius – darbas Belgijoje (1624)

  • 21 €/val. (bruto)
  • Belgija, Antwerp
  • 2023-09-18
  • Gamyba / Pramonė

Darbo pobūdis:

  • Šiuo metu siūlome darbą CNC operatoriui, ieškančiam darbo Antwerp mieste, Belgijoje;
  • Darbas CNC operatoriui žemės ūkio technikos gamykloje be programavimo (Fanuc, Heidenhain, Siemens, Mazatrol);
  • Pagamintų detalių kokybės kontrolė;
  • Darbas su techniniais brėžiniais.

Reikalavimai:

  • Galimybė kuo skubiau pradėti dirbti;
  • Panašaus darbo patirtis – 3 metai;
  • Gebėjimas susikalbėti anglų kalba;
  • Techninių brėžinių skaitymas;
  • Nuosavas automobilis – privalumas;
  • Gyvenimo aprašymus siųsti anglų kalba!

Suteikiame:

  • Ilgalaikis CNC operatoriaus darbas Belgijoje;
  • Belgiška darbo sutartis;
  • Darbo užmokestis 21 €/val. (bruto);
  • Darbo valandų skaičius: 39 val/sav., galimi viršvalandžiai;
  • Darbas dvejomis pamainomis;
  • Darbo drabužiai ir avalynė;
  • Maistpinigiai 7 €/d.d.;
  • Atlyginimas mokamas kas mėnesį;
  • Apgyvendinimas suteikiamas už papildomą mokestį;
  • Konfidencialumą garantuojame, informuosime tik atrinktus kandidatus.