Elektrikai – darbas Švedijoje (1479)

  • 16 €/val. (neto)
  • Švedija, Įvairūs miestai
  • 2022-11-15
  • Elektronika / Energetika

Darbo pobūdis:

  • Šiuo metu siūlome darbą elektrikams ieškantiems darbo statybvietėse, Švedijoje;
  • Elektros sistemų priežiūra, remontas ir rekonstrukcija;
  • Elektros prietaisų, laidų ir priedų parinkimas, montavimas, konfigūravimas ir patikra;
  • Gedimų nustatymas ir šalinimas.

Reikalavimai:

  • Galimybė pradėti kuo greičiau;
  • Ne mažesnė elektriko patirtis kaip 2 metai;
  • Gebėjimas susikalbėti anglų k.;
  • Motyvuotas ir atsakingas darbuotojas;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir greitai įsisavinti naujoves;
  • Gebėjimas savarankiškai skaityti brėžinius;
  • Vairuotojo teisės B k. – privalumas;
  • Kiti kvalifikaciją patvirtinantys pažymėjimai – privalumas;
  • Gyvenimo aprašymus siųsti anglų kalba!

Suteikiame:

  • Ilgalaikis elektriko darbas Švedijoje;
  • Darbo užmokestis 16 €/mėn (neto), priklausomai nuo patirties ir gebėjimų – atlygis gali būti derinamas;
  • Darbo valandų skaičius: 40 – 53 h/sav.;
  • Atlyginimas mokamas kas mėnesį;
  • Apgyvendinimas – nemokamas;
  • Padengiamos transporto išlaidos nuvykimui į Švediją;
  • Kompensuojamos transporto išlaidos nuvykimui į/iš darbo;
  • Konfidencialumą garantuojame, informuosime tik atrinktus kandidatus.

Skelbimas negalioja

Susisiekite su mumis dėl panašių darbo pasiūlymų