Elektrikai – darbas Vokietijoje (1255)

  • 2800 €/mėn. (neto)
  • Vokietija, Įvairūs miestai
  • 2024-01-16
  • Elektronika / Energetika
  • Gamyba / Pramonė
  • Statyba / NT

Darbo pobūdis:

  • Šiuo metu siūlome darbą elektrikams, ieškantiems darbo Vokietijoje;
  • Mašinų surinkimas ir išmontavimas modernizavimo priemonėms;
  • Skirstomųjų įrenginių ir mašinų elektros priežiūra;
  • Mašinų ir sistemų klaidų analizė;
  • Testų ir pakeitimų dokumentavimas ir administravimas.

Reikalavimai:

  • Darbo patirtis nuo 1 metų;
  • Gebėjimas kalbėti vokiečių k.;
  • Nuosavas automobilis – privalumas;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Brėžinių skaitymas;
  • Gyvenimo aprašymus siųsti anglų/vokiečių kalba!

Suteikiame:

  • Ilgalaikis elektriko darbas Vokietijoje;
  • Darbo užmokestis 2800 €/mėn. (neto) už 168h, 22d.d./mėn., priklausomai nuo darbo pozicijos;
  • Darbo valandų skaičius: 40 val./sav., viršvalandžiai apmokami +25%;
  • Atlyginimas mokamas kas mėnesį;
  • Apgyvendinimas suteikiamas už papildomą mokestį;
  • Kompensuojamos transporto išlaidos nuvykimui į/iš darbo;
  • Konfidencialumą garantuojame, informuosime tik atrinktus kandidatus.

    Vardas (būtina)

    Pavardė (būtina)

    El. paštas (būtina)

    Tel. numeris (būtina)

    Jūsų klausimai, prašymai

    Gyvenimo aprašymas (CV)

    captcha