Viešbučio kambarių tvarkytojos (-jai) – darbas Vokietijoje (1452)

  • 2100-2400 €/mėn. (bruto)
  • Vokietija, Įvairūs miestai
  • 2024-01-24
  • Maitinimas / Viešbučiai

Darbo pobūdis:

  • Šiuo metu siūlome darbą viešbučio kambarių tvarkytojams, ieškantiems darbo Vokietijoje;
  • Svečių kambarių, vonios kambarių ir viešųjų patalpų valymas ir tvarkymas;
  • Lovų klojimas, patalynės keitimas.

Reikalavimai:

  • Galimybė kuo skubiau pradėti dirbti;
  • Analogiško darbo patirtis – privalumas;
  • Gebėjimas susikalbėti vokiečių k.;
  • Motyvuotas ir darbštus darbuotojas;
  • Darbo drabužiai ir batai;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir greitai įsisavinti naujoves;
  • Gyvenimo aprašymus siųsti anglų/vokiečių kalba!

  • Ilgalaikis viešbučio kambarių tvarkytojo (-jos) darbas Vokietijoje;
  • Vokiška darbo sutartis;
  • Darbo užmokestis 2100-2400 €/mėn. (bruto);
  • Darbo valandų skaičius: 40 val./sav., galimi viršvalandžiai;
  • Atlyginimas mokamas kas mėnesį;
  • Pagalba apgyvendinimo klausimu;
  • Konfidencialumą garantuojame, informuosime tik atrinktus kandidatus.

    Vardas (būtina)

    Pavardė (būtina)

    El. paštas (būtina)

    Tel. numeris (būtina)

    Jūsų klausimai, prašymai

    Gyvenimo aprašymas (CV)

    captcha