Mėsos išpjaustytojai – darbas Norvegijoje (1283)

  • 207,28 NOK/h (bruto)
  • Norvegija, Stavanger regionas
  • 2024-03-04
  • Gamyba / Pramonė
  • Nekvalifikuotas darbas

Darbo pobūdis:

  • Šiuo metu siūlome darbą mėsos išpjaustytojams, ieškantiems darbo Norvegijoje, Stavanger regione;
  • Darbas mėsos fabrike;
  • Darbas prie judančios linijos ir stacionarių stalų;
  • Kiaulienos, avienos išpjaustymas.

Reikalavimai:

  • Galimybė kuo skubiau pradėti dirbti;
  • Ne mažesnė panašaus darbo patirtis kaip 1 metai;
  • Gebėjimas susikalbėti anglų kalba;
  • Vairuotojo teisės B kategorija – privalumas;
  • Nuosavas automobilis – privalumas;
  • Gyvenimo aprašymus siųsti anglų kalba!

Suteikiame:

  • Ilgalaikis darbas Norvegijoje;
  • Darbo užmokestis 207,28 NOK/h (bruto);
  • Darbo valandų skaičius: 37,5 h/sav., galimi viršvalandžiai;
  • Atlyginimas mokamas kas mėnesį;
  • Apgyvendinimas suteikiamas už papildomą mokestį;
  • Konfidencialumą garantuojame, informuosime tik atrinktus kandidatus.

Skelbimas negalioja

Susisiekite su mumis dėl panašių darbo pasiūlymų