Sunkvežimių padangų montuotojas – mechanikas – darbas Olandijoje (1431)

  • 13,50 €/val. (neto)
  • Olandija, Moerdijk, Hoogvliet, Bergen op Zoom
  • 2023-01-09
  • Mechanika / Inžinerija

Darbo pobūdis:

  • Šiuo metu siūlome darbą padangų montuotojui-mechanikui, ieškančiam darbo Olandijoje, Moerdijk, Hoogvlie, Bergen op Zoom mieste, Olandijoje;
  • Sunkvežimių padangų montavimas su padangų montavimo įranga.

Reikalavimai:

  • Galimybė kuo skubiau pradėti dirbti;
  • Darbo patirtis su padangų montavimo įranga;
  • Gebėjimas kalbėti anglų kalba;
  • Motyvuotas ir darbštus darbuotojas;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir greitai įsisavinti naujoves;
  • Vairuotojo teisės B kategorija;
  • Gyvenimo aprašymus siųsti anglų kalba!

Suteikiame:

  • Ilgalaikis padangų montuotojo darbas Olandijoje;
  • Olandiška darbo sutartis;
  • Darbo užmokestis 13,50 €/val. (neto);
  • Darbo valandų skaičius: nuo 40 val/sav. (galimi viršvalandžiai);
  • Apgyvendinimas suteikiamas už papildomą mokestį (vienviečiai kambariai, 98 €/sav.);
  • Padengiamos pirminės transporto išlaidos nuvykimui į Olandiją;
  • Konfidencialumą garantuojame, informuosime tik atrinktus kandidatus.