Pagalbinis darbuotojas (gamybos įmonėje) – darbas Olandijoje (1583)

  • 11,90 €/val. (neto)
  • Olandija, Klundert
  • 2022-11-22
  • Gamyba / Pramonė
  • Nekvalifikuotas darbas

Darbo pobūdis:

  • Šiuo metu siūlome darbą pagalbiniui darbuotojui gamybos įmonėje, ieškančiam darbo Olandijoje, Dodewaard mieste;
  • Aliuminių profilių kabinimo darbai.

Reikalavimai:

  • Galimybė kuo skubiau pradėti dirbti;
  • Panašaus darbo patirtis – privalumas;
  • Gebėjimas susikalbėti anglų kalba;
  • Motyvuotas ir darbštus darbuotojas;
  • Vairuotojo teisės B kategorija – privalumas;
  • Nuosavas automobilis – privalumas;
  • Gyvenimo aprašymus siųsti anglų kalba!

Suteikiame:

  • Ilgalaikis pagalbinio darbuotojo darbas Olandijoje;
  • Olandiška darbo sutartis;
  • Darbo užmokestis 11,90 €/val. (neto);
  • Darbo valandų skaičius: 38 val/sav., galimybė dirbti viršvalandžius;
  • Atlyginimas mokamas kas savaitę;
  • Apgyvendinimas suteikiamas už papildomą mokestį (vienviečiai kambariai);
  • Padengiamos pirminės transporto išlaidos nuvykimui į Olandiją;
  • Konfidencialumą garantuojame, informuosime tik atrinktus kandidatus.