Santechnikas – darbas Vokietijoje (1635)

  • 13,20 €/val. (bruto) + 7 €/val. (neto) neapmokestinamas priedas;
  • Vokietija, Įvairūs miestai
  • 2024-01-24
  • Statyba / NT

Darbo pobūdis:

  • Šiuo metu siūlome darbą santechnikams, ieškantiems darbo Vokietijoje;
  • Šildymo, vandentiekio, nuotekų sistemų remonto/keitimo darbai.

Reikalavimai:

  • Galimybė kuo skubiau pradėti dirbti;
  • Ne mažesnė darbo patirtis kaip 1 metai;
  • Gebėjimas susikalbėti vokiečių kalba – privalumas;
  • Motyvuotas ir darbštus darbuotojas;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Nuosavas automobilis – būtina;
  • Gyvenimo aprašymus siųsti anglų/vokiečių kalba!

Suteikiame:

  • Ilgalaikis santechniko darbas Vokietijoje;
  • Vokiška darbo sutartis;
  • Darbo užmokestis 13,20 €/val. (bruto) + 7 €/val. (neto) neapmokestinamas priedas;
  • Darbo valandų skaičius: 40 val./sav., galimi viršvalandžiai;
  • Atlyginimas mokamas kas mėnesį;
  • Apgyvendinimas suteikiamas už papildomą mokestį;
  • Konfidencialumą garantuojame, informuosime tik atrinktus kandidatus.

    Vardas (būtina)

    Pavardė (būtina)

    El. paštas (būtina)

    Tel. numeris (būtina)

    Jūsų klausimai, prašymai

    Gyvenimo aprašymas (CV)

    captcha