Stalius – apdailininkas – darbas Islandijoje (1484)

  • 2500-3000 €/mėn. (neto)
  • Islandija, Reykjavík
  • 2022-07-15
  • Statyba / NT

Darbo pobūdis:

  • Šiuo metu siūlome darbą staliams – apdailininkams ieškantiems darbo Islandijoje, Reykjavík;
  • Vidaus ir išorės darbai (karkasiniai namai, fasadas, pertvaros, durys, langai ir t.t.).

Reikalavimai:

  • Galimybė pradėti dirbti kuo greičiau;
  • Minimali analogiško darbo patirtis – 1 metai;
  • Gebėjimas kalbėti anglų kalba;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir greitai įsisavinti naujoves;
  • Gebėjimas savarankiškai skaityti brėžinius;
  • Vairuotojo teisės B kategorija;
  • Gyvenimo aprašymus siųsti anglų kalba!

Suteikiame:

  • Ilgalaikis staliaus apdailininko darbas Islandijoje;
  • Darbo užmokestis:
    • Darbo patirtis iki 2 m. – nuo 2000 €/mėn (neto);
    • Daugiau nei 2 m. darbo patirtis nuo 2500-3000€/mėn (neto);
  • Darbo valandų skaičius: 40 val./sav., galimi viršvalandžiai;
  • Suteikiami darbo rūbai, įrankiai;
  • Atlyginimas – nemokamas;
  • Suteikiamas automobilis darbo reikmėms;
  • Padengiamos transporto išlaidos nuvykimui į Islandiją;
  • Konfidencialumą garantuojame, informuosime tik atrinktus kandidatus.