Suvirintojas – darbas Suomijoje (1537)

  • 15-27 €/val (neto)
  • Suomija, Harma
  • 2022-11-15
  • Gamyba / Pramonė

Darbo pobūdis:

  • Šiuo metu siūlome darbą suvirintojams, ieškantiems darbo Suomijoje, Harma mieste;
  • Konstrukcijų suvirinimas pagal pateiktus brėžinius ir techninius dokumentus;
  • Plonų metalo lakštų (15mm) montavimas ir gamyba.

Reikalavimai:

  • Galimybė pradėti dirbti kuo greičiau;
  • Analogiško darbo patirtis su juoduoju metalu nuo 1 metų;
  • Gebėjimas kalbėti anglų kalba;
  • Gebėjimas savarankiškai skaityti brėžinius;
  • Vairuotojo teisės B kategorija – privalumas;
  • Galiojantys kvalifikaciją patvirtinantys pažymėjimai – būtina;
  • Gyvenimo aprašymus siųsti anglų kalba!

Suteikiame:

  • Ilgalaikis suvirintojo darbas Suomijoje;
  • Suomiška darbo sutartis;
  • Darbo užmokestis nuo 15 €/val (neto) (su galimybe didėti iki 27 €/val. pagal kvalifikaciją, patirtį, poziciją);
  • Darbo valandų skaičius: 40 val., galimi viršvalandžiai;
  • Atlyginimas mokamas kas mėnesį;
  • Apgyvendinimas suteikiamas už papildomą mokestį;
  • Konfidencialumą garantuojame, informuosime tik atrinktus kandidatus.