Suvirintojas – surinkėjas – darbas Danijoje (1530)

  • 21 €/val. (bruto)
  • Danija, Esbjerg
  • 2022-09-16
  • Gamyba / Pramonė

Darbo pobūdis:

  • Šiuo metu siūlome darbą suvirintojams, ieškantiems darbo Danijoje, Esbjerg mieste;
  • Reikalingi įvairios kvalifikacijos suvirintojai, turintys patirties 111,131,135,136,138,141,144 ir pan.;
  • Darbas gamybos įmonėse arba naftos platformose.

Reikalavimai:

  • Galimybė pradėti dirbti kuo greičiau;
  • Ne mažesnė analogiško darbo patirtis nei 1 metai;
  • Gebėjimas kalbėti anglų kalba;
  • Gebėjimas savarankiškai skaityti brėžinius;
  • Vairuotojo teisės B kategorija – privalumas;
  • Galiojantys kvalifikaciją patvirtinantys pažymėjimai – būtina;
  • Gyvenimo aprašymus siųsti anglų kalba!

Suteikiame:

  • Ilgalaikis suvirintojo darbas Danijoje;
  • Daniška darbo sutartis;
  • Galimybė dirbti rotacijomis;
  • Darbo užmokestis 21 €/val. (bruto);
  • Darbo valandų skaičius: 37 val., galimi viršvalandžiai;
  • Atlyginimas mokamas kas mėnesį;
  • Apgyvendinimas – nemokamas;
  • Dengiamos kelionės išlaidos nuvykimui į Daniją;
  • Konfidencialumą garantuojame, informuosime tik atrinktus kandidatus.