Traktoriaus vairuotojas – darbas Švedijoje (1645)

  • Nuo 1700-1900 €/mėn. (neto)
  • Švedija, Halland regionas
  • 2023-05-19
  • Transportas / Logistika
  • Žemės ūkis

Darbo pobūdis:

  • Šiuo metu siūlome darbą traktorių vairuotojams, ieškantiems darbo Švedijoje, Halland regione;
  • Šieno klojimas, įvairūs braškių laukų paruošimo darbai;
  • Vagų formavimas, žemės kultivavimas ir pan.;
  • Kiti pagalbiniai ūkio darbai: smėlio maišų mėtymas tarp vagų, plėvelės dengimas ant laukų, iškrovimo-pakrovimo darbai.
  • Darbas iki spalio mėn.

Reikalavimai:

  • Galimybė kuo skubiau pradėti dirbti;
  • Traktoristo darbo patirtis;
  • Gebėjimas susikalbėti anglų kalba – privalumas;
  • Motyvuotas ir darbštus darbuotojas;
  • Vairuotojo teisės B kategorija;
  • Nuosavas automobilis – privalumas;
  • Gyvenimo aprašymus siųsti anglų kalba!

Suteikiame:

  • Trumpalaikis traktoriaus vairuotojo darbas Švedijoje;
  • Švediška darbo sutartis;
  • Darbo užmokestis nuo 1700-1900 €/mėn. (neto);
  • Darbo valandų skaičius: 40 val/sav., galimi viršvalandžiai;
  • Atlyginimas mokamas kas mėnesį;
  • Apgyvendinimas – nemokamas;
  • Konfidencialumą garantuojame, informuosime tik atrinktus kandidatus.