Užsakymų surinkėjas – krovėjas – darbas Olandijoje (1425)

  • 11,06 - 12,67 €/val. (bruto)
  • Olandija, Amsterdam, Apeldoorn, Barneveld, Veenendaal
  • 2022-11-07
  • Sandėliavimas

Darbo pobūdis:

  • Šiuo metu siūlome darbą užsakymų surinkėjams ir krovėjams, ieškantiems darbo Olandijoje;
  • Užsakymų surinkimas, rūšiavimas;
  • Pakrovimo ir iškrovimo darbai;
  • Darbas sandėliuose ir gamybinės įmonėse.

Reikalavimai:

  • Galimybė pradėti kuo greičiau;
  • Analogiško darbo patirtis – privalumas;
  • Gebėjimas susikalbėti anglų kalba;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir greitai įsisavinti naujoves;
  • Vairuotojo teisės B kategorija – privalumas;
  • Nuosavas automobilis – privalumas;
  • Gyvenimo aprašymus siųsti anglų kalba!

Suteikiame:

  • Ilgalaikis užsakymų surinkėjo ir krovėjo darbas Olandijoje;
  • Olandiška darbo sutartis;
  • Darbo užmokestis 11,06 – 12,67 €/val. (bruto);
  • Darbo valandų skaičius: 40 val., galimi viršvalandžiai;
  • Atlyginimas mokamas kas savaitę;
  • Apgyvendinimas suteikiamas už papildomą mokestį;
  • Konfidencialumą garantuojame, informuosime tik atrinktus kandidatus.

    Vardas (būtina)

    Pavardė (būtina)

    El. paštas (būtina)

    Tel. numeris (būtina)

    Jūsų klausimai, prašymai

    Gyvenimo aprašymas (CV)

    captcha