Vairuotojas – ekspeditorius (CE kategorija) – darbas Olandijoje (1568)

  • 12-13 €/val. (neto)
  • Olandija, Etten-Leur
  • 2023-01-03
  • Transportas / Logistika

Darbo pobūdis:

  • Šiuo metu siūlome darbą vairuotojams – ekspeditoriams, ieškantiems darbo Olandijoje, Etten-Leur mieste;
  • Krovinių gabenimas iš paskirstymo centro į kitą paskirstymo centrą arba prekybos centrą;
  • 3-6 sustojimai;
  • Pakrovimo ir iškrovimo darbai.

Reikalavimai:

  • Galimybė kuo skubiau pradėti dirbti;
  • CE kategorijos vairuotojo patirtis – 1 metai;
  • Gebėjimas susikalbėti anglų kalba;
  • Motyvuotas ir darbštus darbuotojas;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir greitai įsisavinti naujoves;
  • Vairuotojo teisės CE kategorija;
  • 95 kodas;
  • Nuosavas automobilis;
  • Gyvenimo aprašymus siųsti anglų kalba!

Suteikiame:

  • Ilgalaikis vairuotojo-ekspeditoriaus darbas Olandijoje;
  • Darbo užmokestis 12-13 €/val. (neto);
  • Darbo grafikas nuo pirmadienio iki penktadienio (kas antras šeštadienis);
  • Darbo valandų skaičius: 40 val./sav., galimi viršvalandžiai;
  • Atlyginimas mokamas kas savaitę;
  • Apgyvendinimas – nemokamas (vienviečiai kambariai);
  • Konfidencialumą garantuojame, informuosime tik atrinktus kandidatus.

Skelbimas negalioja

Susisiekite su mumis dėl panašių darbo pasiūlymų