Valytoja – darbas Švedijoje (1436)

  • 12 €/val. (neto)
  • Švedija, Helsingborg-Ängelholm
  • 2023-11-15
  • Paslaugos

Darbo pobūdis:

  • Šiuo metu siūlome darbą valytojai, ieškančiai darbo Helsingborg-Ängelholm, Švedijoje;
  • Biuro patalpų ir privačių namų valymas.

Reikalavimai:

  • Galimybė pradėti dirbti kuo greičiau;
  • Panašaus darbo patirtis – privalumas;
  • Gebėjimas susikalbėti anglų arba rusų k.;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir greitai įsisavinti naujoves;
  • Vairuotojo teisės B kategorija;
  • Gyvenimo aprašymus siųsti anglų kalba!

Suteikiame:

  • Ilgalaikis valytojos darbas Švedijoje;
  • Švediška darbo sutartis;
  • Darbo užmokestis 12 €/val. (neto);
  • Darbo valandų skaičius: 40 val/sav.;
  • Atlyginimas mokamas kas mėnesį;
  • Suteikiamos darbo priemonės;
  • Suteikiamas įmonės automobilis;
  • Apgyvendinimas suteikiamas už papildomą mokestį;
  • Konfidencialumą garantuojame, informuosime tik atrinktus kandidatus.