Viešbučio darbuotojai – darbas Kipre (1613)

  • Nuo 950 €/mėn. (priklauso nuo darbo pozicijos)
  • Kipras, Limassol, Ayia Napa
  • 2023-03-24
  • Maitinimas / Viešbučiai

Darbo pobūdis:

  • Šiuo metu siūlome darbą viešbučio darbuotojams, ieškantiems darbo Kipre, Limassol ir Ayia Napa mieste;
  • Šiuo metu ieškome:
    • Viešbučio registratūros darbuotojo (anglų, švedų ir vokiečių k.);
    • Virėjų;
    • Barmenų, barmenių;
    • Padavėjų;
    • Baseinų prižiūrėtojų;
  • Sezoninis darbas (nuo balandžio mėn. iki spalio mėn.).

Reikalavimai:

  • Galimybė pradėti dirbti kuo greičiau;
  • Panaši darbo patirtis – privalumas;
  • Gebėjimas susikalbėti anglų kalba;
  • Motyvuotas ir darbštus darbuotojas;
  • Gyvenimo aprašymus siųsti anglų kalba!

Suteikiame:

  • Trumpalaikis viešbučio darbuotojo darbas Kipre;
  • Darbo valandų skaičius: 9 val/d., 6 d.d./sav.,
  • Atlyginimas nuo 950 €/mėn. (priklauso nuo darbo pozicijos);
  • Atlyginimas mokamas kas mėnesį;
  • Apgyvendinimas – nemokamas (dviviečiai arba triviečiai kambariai);
  • Suteikiamas nemokamas maitinimas (tris kartus per dieną);
  • Pasirūpinama transportu iš oro uosto į darbo vietą;
  • Suteikiami darbo rūbai;
  • Suteikiamos socialinio draudimo ir medicininės priežiūros garantijos;
  • Konfidencialumą garantuojame, informuosime tik atrinktus kandidatus.