Viešbučio ir restorano darbuotojai – darbas Graikijoje (1593)

  • Nuo 900 €/mėn. (neto)
  • Graikija, Rodo sala
  • 2023-01-17
  • Maitinimas / Viešbučiai

Darbo pobūdis:

  • Šiuo metu siūlome darbą viešbučio ir restorano darbuotojams, ieškantiems darbo Graikijoje, Rodo saloje;
  • Ieškome:
    • Viešbučio kambarių tvarkytojų;
    • Viešbučio aplinkos tvarkytojų;
    • Baseinų valytojų;
    • Virtuvės darbuotojų;
    • Padavėjų.
  • Darbas balandžio – lapkričio mėn.

Reikalavimai:

  • Galimybė pradėti dirbti nuo balandžio mėn.;
  • Panaši darbo patirtis – privalumas;
  • Gebėjimas susikalbėti anglų kalba;
  • Motyvuotas ir darbštus darbuotojas;
  • Gyvenimo aprašymus siųsti anglų kalba!

  • Trumpalaikis darbas viešbučio ir restorano darbuotojams Graikijoje;
  • Darbo užmokestis nuo 900 €/mėn. (neto);
  • Atlyginimas mokamas kas mėnesį;
  • Apgyvendinimas ir maitinimas – nemokamas;
  • Konfidencialumą garantuojame, informuosime tik atrinktus kandidatus.