Armatūros rišėjas – darbas Lietuvoje (1614)

  • 1700-2000 €/mėn. (neto), (priklausomai nuo patirties)
  • Lietuva, Rukla
  • 2023-07-24
  • Statyba / NT

Darbo pobūdis:

  • Šiuo metu siūlome darbą armatūros rišėjams, ieškantiems darbo Lietuvoje, Rukloje;
  • Armatūros rišimas;
  • Betonavimas;
  • Objektas – stovėjimo aikštelė;
  • Darbo pradžia – nuo rugpjūčio 7 d. (2-3 mėn. projektas, su galimybe pasilikti ilgalaikiui darbui).

Reikalavimai:

  • Galimybė kuo skubiau pradėti dirbti;
  • Panašaus darbo patirtis – 1 metai;
  • Motyvuotas ir darbštus darbuotojas;
  • Vairuotojo teisės B kategorija;
  • Nuosavas automobilis;
  • Gyvenimo aprašymus siųsti anglų kalba!

Suteikiame:

  • Trumpalaikis darbas Lietuvoje;
  • Darbo užmokestis 1700-2000 €/mėn. (neto), (priklausomai nuo patirties);
  • Darbo valandų skaičius: 40 val/sav., galimi viršvalandžiai;
  • Atlyginimas mokamas kas mėnesį;
  • Suteikiamas nemokamas apgyveninimas;
  • Kompensuojamos transporto išlaidos nuvykimui į/iš darbo;
  • Konfidencialumą garantuojame, informuosime tik atrinktus kandidatus.

Skelbimas negalioja

Susisiekite su mumis dėl panašių darbo pasiūlymų