Darbdaviams

Kas gali būti geriau nei deleguoti užduotis, skirstyti atsakomybes bei prižiūrėti darbų kokybę, paliekant visus su personalo atranka ir administravimu susijusius klausimus išorinei personalo kompanijai?

Personalo nuoma bei ranga paplitusi visame pasaulyje dėl lankstumo ir resursų taupymo. Įmonės vadovui nereikia steigti atskiro žmogiškųjų išteklių padalinio ar samdyti specialisto komandos formavimui. Visi su darbuotojais susiję klausimai, sprendžiami išorinio partnerio, kuris, esant būtinybei ar atsitikus nenumatytiems atvejams, vienus darbuotojus gali pakeisti kitais. Nuomojantis personalą ar pasirinkus personalo rangos paslaugas, nereikia investuoti į darbuotojų kvalifikacijos kėlimą bei brangias jų administravimo sistemas. Taip pat išorinei kompanijai perleidžiamos atlyginimų, mokesčių skaičiavimo bei administravimo sritys.

Išorinės personalo sprendimų paslaugos – racionalus sprendimas, kai:

  • plečiama įmonės veikla arba planuojama įgyvendinti terminuotą didelės apimties projektą;
  • kuriamos laikinos darbo vietos;
  • dėl lėšų taupymo ar kitų priežasčių nenorima steigti naujų etatų;
  • nėra žmogiškųjų išteklių valdymo specialisto;
  • nėra resursų personalo administravimui;
  • reikia skubiai pakeisti įmonės darbuotojus (jiems atostogaujant ar ligos atveju).

Kodėl verta rinktis?

International Experience

Tarptautinė patirtis

Daugiametė tarptautinė Reditus LT įdarbinimo patirtis. Užsienio šalių darbo rinkos specifikos, teisinių, socialinių aspektų žinios leidžia labai tiksliai vykdyti atrankos-pasiūlos darbuotojas – darbdaviui procesą.

Long Term Relations

Ilgalaikis bendradarbiavimas

Reditus LT prioritetas – ilgalaikis, lankstus, atviras bendradarbiavimas su darbuotoju ir darbdaviu. Visada siekiame komfortabilių ir teisingų darbo sąlygų darbuotojui, motyvuoto ir kvalifikuoto darbuotojo darbdaviui.

Save Time and Money

Laiko ir pinigų taupypas

Didelė Reditus LT personalo duomenų bazė, išsamios kvalifikacinės žinios, greita reakcija taupo laiko ir administrcinius kaštus darbdaviui ieškant darbuotojo, darbuotojui-darbdavio.

Helpful Assitance

Draugiška pagalba

Reditus LT socialiai atsakinga, atvira kompanija. Teikiame rekomendacijas, konsultacijas darbuotojo ir darbavio paieškų etape, bendradarbiaujame ir padedame darbuotojui ir darbdaviui užtikrintai jaustis darbo procese.

Į kokius pramonės sektorius orientuojasi?

Didžiausią patirtį ir žinių bagažą „Reditus LT“ yra sukaupusi statybos, maisto pramonės ir valymo paslaugų sektoriuose. Administracijos darbuotojai puikiai išmano šių sričių specifiką, teisinius, mokestinius bei socialinius aspektus Lietuvoje bei užsienio šalyse. Dėl sukauptos didžiulės darbuotojų bazės personalo sprendimai įgyvendinami greitai ir nepriekaištingai. Įvairiems darbams atlikti gali būti įdarbinami tiek aukštos kvalifikacijos, tiek nekvalifikuoti darbuotojai.

Ieškote naujų komandos narių?

Rekomenduosime jūsų poreikius atitinkančią personalo valdymo paslaugą bei padėsime atsirinkti geriausius darbuotojus ar suformuoti naują komandą.

Susisiekite su mumis