Darbuotojams

Naujas darbas – tai neįkainojama patirtis ir plačios galimybės. Juk dirbant svarbu, kad deleguotos užduotys ir atsakomybės skatintų tobulėjimą bei suteiktų erdvės saviraiškai. Daugelis kompanijų vadovų savo didžiausiu turtu įvardija darbuotojus. Jie puikiai supranta, kad reikšmingiausius pasiekimus lemia ne turima įranga ar naudojamos technologijos, bet kompetentinga ir sumani komanda.

Lietuvos ir užsienio įmonių darbuotojai prioritetą teikia įmonėms, kur puikiai valdoma ir organizuojama darbo vadyba, yra įrengtos komfortiškos ir saugios darbo vietos bei sudaromi lankstūs darbo grafikai. Šiuolaikinės kompanijos laikosi pavyzdinės tvarkos darbo vietose, aiškiai ir konkrečiai paskirsto darbus bei atsakomybes už juos. Aukšta darbo kultūra padeda greitai integruotis į naują kolektyvą bei jaustis ne eiliniu darbuotoju, bet lygiaverčiu kolega ar neišskiriamos komandos dalimi.

Į kokius pramonės sektorius orientuojasi?

Paklausiausiais sektoriais darbo rinkoje išlieka: statybos, maisto pramonės ir valymo paslaugų. Šiose srityse įmonė turi sukaupusi didžiausią patirtį ir užmezgusi daugiausiai partnerių kontaktų. Įvairiems darbams atlikti gali būti įdarbinami tiek aukštos kvalifikacijos, tiek nekvalifikuoti darbuotojai.

Kodėl verta rinktis?

International Experience

Tarptautinė patirtis

Daugiametė tarptautinė Reditus LT įdarbinimo patirtis. Užsienio šalių darbo rinkos specifikos, teisinių, socialinių aspektų žinios leidžia labai tiksliai vykdyti atrankos-pasiūlos darbuotojas – darbdaviui procesą.

Long Term Relations

Ilgalaikis bendradarbiavimas

Reditus LT prioritetas – ilgalaikis, lankstus, atviras bendradarbiavimas su darbuotoju ir darbdaviu. Visada siekiame komfortabilių ir teisingų darbo sąlygų darbuotojui, motyvuoto ir kvalifikuoto darbuotojo darbdaviui.

Save Time and Money

Laiko ir pinigų taupypas

Didelė Reditus LT personalo duomenų bazė, išsamios kvalifikacinės žinios, greita reakcija taupo laiko ir administrcinius kaštus darbdaviui ieškant darbuotojo, darbuotojui-darbdavio.

Helpful Assitance

Draugiška pagalba

Reditus LT socialiai atsakinga, atvira kompanija. Teikiame rekomendacijas, konsultacijas darbuotojo ir darbavio paieškų etape, bendradarbiaujame ir padedame darbuotojui ir darbdaviui užtikrintai jaustis darbo procese.

Kaip vyksta įdarbinimo procesas?

Renkama duomenų bazė

Ją sudaro įvairių specialybių ir kvalifikacijos darbuotojai.

Vykdoma darbuotojų atranka

Atsiradus poreikiui, atrenkami geriausiai keliamus reikalavimus atitinkantys darbuotojai. Atsižvelgiama į darbo patirtį, turimas kompetencijas, užsienio kalbas ir pan.

Pasirašoma darbo sutartis

Su darbuotoju pasirašoma darbo sutartis personalo nuomai arba paslaugoms atlikti rangos pagrindais. Jei darbuotojas įdarbinamas tiesiogiai „Reditus LT“ kliento įmonėje, jis pasirašo darbo sutartį su tiesioginiu vadovu. Bet kokio pobūdžio darbo sutartyse įvardijamos konkrečios darbo sąlygos bei reglamentuojami būsimi darbo santykiai bei jų administravimas.

Sutarties pabaiga

Sutarties pabaiga ne visada reiškia darbo pabaigą. Jei darbdavys patenkintas darbuotoju ir turi galimybę su juo bendradarbiauti toliau, jis inicijuoja naują darbo sutartį ir siekia išlaikyti gerą darbuotoją.

Norite dirbti užsienyje?

Suteiksime jums išsamią informaciją apie darbo poreikį jūsų pasirinktoje šalyje arba pagal profesinę sritį.

Susisiekite su mumis