Autobuso vairuotojas (naktinis darbas) – darbas Olandijoje (1756)

  • 2400 - 2900 €/mėn. (neto) + priedai
  • Olandija, Įvairūs miestai
  • 2023-12-13
  • Transportas / Logistika

Darbo pobūdis:

  • Šiuo metu siūlome darbą autobuso vairuotojams, ieškantiems darbo Olandijoje;
  • Galimybė dirbti:
    • Keleivių pervežimais renginių metu (pvz.: Dutch Grand Prix, Lowlands, DefQon 1);
    • Turistiniais, reguliariais miesto arba regioniniais maršrutais;
  • Darbas dieniniu ir naktiniu grafiku.

Reikalavimai:

  • Galimybė kuo skubiau pradėti dirbti;
  • Panaši darbo patirtis 1 metai;
  • Gebėjimas susikalbėti anglų kalba (A1 lygis);
  • Motyvuotas ir darbštus darbuotojas;
  • Vairuotojo teisės B, D kategorija;
  • 95 kodas;
  • Nuosavas automobilis – privalumas;
  • Gyvenimo aprašymus siųsti anglų kalba!

Suteikiame:

  • Ilgalaikis darbas Olandijoje;
  • Olandiška darbo sutartis;
  • Darbo užmokestis 2400 – 2900 €/mėn. (neto);
  • Priedai už darbą nakties metu;
  • Darbo valandų skaičius: 40 val/sav. (galimybė dirbti savaitgaliais);
  • Atlyginimas mokamas kas savaitę;
  • Apgyvendinimas suteikiamas nemokamai (pirmus tris mėnesius, vėliau 91 €/sav. );
  • Kompensuojamos transporto išlaidos nuvykimui į/iš darbo (0,19 €/km);
  • Konfidencialumą garantuojame, informuosime tik atrinktus kandidatus.