Kokybės specialistas – darbas Olandijoje (1747)

  • 14,50 €/val. (neto)
  • Olandija, Ommel
  • 2023-11-29
  • Gamyba / Pramonė

Darbo pobūdis:

  • Šiuo metu siūlome darbą kokybės specialistui, ieškančiam darbo Olandijoje, Ommel mieste;
  • Darbas vištienos perdirbimo įmonėje;
  • Kokybės vertinimas;
  • Temperatūros, svorio, etikečių, pakuočių tikrinimas;
  • Metalo detektorių patikra;
  • Gamybos rizikos (maisto saugos) nustatymai;
  • Gamybos personalo instruktavimas ir priežiūra pastebėjus gamybos nukrypimus.

Reikalavimai:

  • Galimybė kuo skubiau pradėti dirbti;
  • Panaši darbo patirtis – 1 metai;
  • Gebėjimas susikalbėti anglų kalba;
  • Vairuotojo teisės B kategorija;
  • Nuosavas automobilis – privalumas;
  • Gyvenimo aprašymus siųsti anglų kalba!

Suteikiame:

  • Ilgalaikis kokybės specialisto darbas Olandijoje;
  • Olandiška darbo patirtis;
  • Darbas pamainomis: 05:00/6:00 – 15:00 ir 14:00/15:00 – 00:00;
  • Darbo užmokestis 14,50 €/val. (neto);
  • Darbo valandų skaičius: 40 val/sav.;
  • Atlyginimas mokamas kas savaitę;
  • Apgyvendinimas suteikiamas už papildomą mokestį;
  • Padengiamos transporto išlaidos nuvykimui į Olandiją (iki 150 €);
  • Kompensuoja dalis transporto išlaidų nuvykimui į/iš darbo.
  • Konfidencialumą garantuojame, informuosime tik atrinktus kandidatus.