Žuvies fabriko darbuotojai – darbas Norvegijoje (1812)

  • 206,03 NOK/val. (bruto) + priedai
  • Norvegija, Egersund
  • 2024-04-30
  • Gamyba / Pramonė

Darbo pobūdis:

  • Šiuo metu siūlome darbą gamybos darbuotojams žuvies fabrike Norvegijoje, Egersund;
  • Darbas prie filetavimo mašinų;
  • Žuvies produktų kokybės priežiūra;
  • Žuvies produkcijos vaakumavimas, pakavimas;
  • Supakuotos produkcijos krovimas ant palečių.

Reikalavimai:

  • Galimybė pradėti dirbti nuo birželio mėn.
  • Panaši darbo patirtis – 1 metai;
  • Gebėjimas susikalbėti anglų k. – privalumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas – B kategorija;
  • Nuosavas automobilis – privalumas;
  • Gyvenimo aprašymus siųsti anglų kalba!

Suteikiame:

  • Sezoninis darbas žuvies fabrike Norvegijoje;
  • Darbo užmokestis 206,03 NOK/val. (bruto);
  • Darbo valandų skaičius: 40 val/sav. (galimi viršvalandžiai);
  • Viršvalandžiai apmokami +40%;
  • Pagalba apgyvendinimo klausimu;
  • Atlyginimas mokamas kas mėnesį;
  • Konfidencialumą garantuojame, informuosime tik atrinktus kandidatus.

    Vardas (būtina)

    Pavardė (būtina)

    El. paštas (būtina)

    Tel. numeris (būtina)

    Jūsų klausimai, prašymai

    Gyvenimo aprašymas (CV)

    captcha