Duonos gaminių kepėjas – darbas Norvegijoje (1829)

  • nuo 210- 220 NOK/h (bruto);
  • Norvegija, Oslo
  • 2024-05-09
  • Maisto gamyba

Darbo pobūdis:

  • Šiuo metu siūlome darbą duonos gaminių kepėjui ieškančiam darbo Norvegijoje, Oslo mieste;
  • Darbas mažoje kepykloje;
  • Įvairių duonos gaminių kepimas, tvarkingos darbo vietos palaikymas.

Reikalavimai:

  • Galimybė kuo skubiau pradėti dirbti;
  • Ne mažesnė darbo patirtis kaip 5 metai;
  • Gebėjimas laisvai kalbėti anglų ar norvegų kalba;
  • Gyvenimo aprašymus siųsti anglų kalba!

Suteikiame:

  • Ilgalaikio darbo galimybės duonos kepėjams, Norvegijoje;
  • Darbo užmokestis nuo 210- 220 NOK/h (bruto);
  • Darbo valandų skaičius: 38 h/sav., galimi viršvalandžiai;
  • Apmokama pietų pertrauka;
  • Draugiškas kolektyvas;
  • Atlyginimas mokamas kas mėnesį;
  • Konfidencialumą garantuojame, informuosime tik atrinktus kandidatus.

    Vardas (būtina)

    Pavardė (būtina)

    El. paštas (būtina)

    Tel. numeris (būtina)

    Jūsų klausimai, prašymai

    Gyvenimo aprašymas (CV)

    captcha