Produkcijos darbuotojai – darbas Olandijoje (1799)

  • 13,80 €/val. (neto)
  • Olandija, Breda
  • 2024-04-15
  • Gamyba / Pramonė

Darbo pobūdis:

  • Šiuo metu siūlome darbą produkcijos darbuotojams, ieškantiems darbo Olandijoje, Bredos mieste;
  • Mūsų klientas – įmonė, gaminanti ir remontuojanti ritininius konteinerius;
  • Reikalingi darbuotojai:
    • Produkcijos skyriuje: detalių apdirbimas pagal pateiktas instrukcijas, staklių naudojimas, užtikrinti, kad gaminiai atitinka reikalavimus;
    • Remonto skyriuje: ritininių konteinerių ir kitos įrangos remontas ir priežiūra, pvz., sulenktų vamzdžių tiesinimas, suvirinimo siūlių patikra ir pan.

Reikalavimai:

  • Galimybė kuo skubiau pradėti dirbti;
  • Metalo gaminių apdirbimo/gamybos patirtis – privalumas;
  • Gebėjimas susikalbėti anglų kalba;
  • Gebėjimas savarankiškai skaityti brėžinius;
  • Vairuotojo teisės B kategorija;
  • Nuosavas automobilis – privalumas;
  • Gyvenimo aprašymus siųsti anglų kalba!

Suteikiame:

  • Ilgalaikis produkcijos darbuotojo darbas Olandijoje;
  • Olandiška darbo sutartis;
  • Darbo užmokestis 13,80 €/val. (neto);
  • Darbo valandų skaičius: 40 val/sav.
  • Atlyginimas mokamas kas savaitę;
  • Apgyvendinimas suteikiamas už papildomą mokestį;
  • Dalinai padengiamos transporto išlaidos nuvykimui į Olandiją;
  • Dalinai kompensuojamos kelionės išlaidos į/iš darbo;
  • Konfidencialumą garantuojame, informuosime tik atrinktus kandidatus.