Sandėlio darbuotojas – darbas Olandijoje (1572)

  • Nuo 11,03 €/val. (bruto) + priedai
  • Olandija, Veenendaal
  • 2022-11-07
  • Transportas / Logistika

Darbo pobūdis:

  • Šiuo metu siūlome darbą sandėlio darbuotojams, ieškantiems darbo Olandijoje, Veenendaal mieste;
  • Sunkvežimių pakrovimo ir iškrovimo darbai rankomis;
  • Siuntų rūšiavimas;
  • Siuntų svoris gali siekti iki 25 kg.;
  • Darbas iki sausio mėn. (galimybė pasilikti ilgam).

Reikalavimai:

  • Galimybė kuo skubiau pradėti dirbti;
  • Panaši darbo patirtis – privalumas;
  • Motyvacija ir fizinė ištvermė;
  • Gebėjimas susikalbėti anglų kalba;
  • Vairuotojo teisės B kategorija – privalumas;
  • Nuosavas automobilis – privalumas;
  • Gyvenimo aprašymus siųsti anglų kalba!

Suteikiame:

  • Trumpalaikis sandėlio darbuotojo darbas Olandijoje (su galimybe pasilikti ilgam);
  • Olandiška darbo sutartis;
  • Darbo užmokestis nuo 11,03€/val. (bruto);
  • Darbo valandų skaičius: 40 val/sav., galimi viršvalandžiai;
  • Papildomi apmokėjimai:
    • Vakarinės valandos 20:00 – 00:00: +130% (14,34 €/val. (bruto));
    • Naktinės valandos 00:00 – 06:00: +145% (15,99 €/val. (bruto));
    • Savaitgaliai: +150 % (16,55 €/val. (bruto));
    • Valandinis priedas: 1 €/val. (bruto) (kaupiamasis priedas, kuris išmokamas sausio mėn.);
  • Darbas pamainomis (pirmadienis – penktadienis):
    • 1 pamaina – 14:00 – 22:30;
    • 2 pamaina – 19:00 – 05:00;
    • 3 pamaina – 22:30 – 07:00
  • Atlyginimas mokamas kas savaitę;
  • Apgyvendinimas suteikiamas už papildomą mokestį;
  • Konfidencialumą garantuojame, informuosime tik atrinktus kandidatus.

Skelbimas negalioja

Susisiekite su mumis dėl panašių darbo pasiūlymų