Suvirintojas – darbas Norvegijoje (1788)

  • 280 NOK/val. (bruto)
  • Norvegija, Bergen
  • 2024-05-07
  • Gamyba / Pramonė

Darbo pobūdis:

  • Šiuo metu siūlome darbą suvirintojui, ieškančiam darbo Norvegijoje, Bergen mieste;
  • Plieno konstrukcijų virinimas;
  • Gamyba skirta povandeninei ir jūrinei pramonei;
  • Darbo vieta – fabrikas, tačiau yra galimybė vykti dirbti pas klientus.

Reikalavimai:

  • Ne mažesnė darbo patirtis kaip 2 metai;
  • Gebėjimas kalbėti anglų kalba;
  • Galiojantys sertifikatai;
  • Brėžinių skaitymas;
  • Vairuotojo teisės B kategorija;
  • Nuosavas automobilis;
  • Gyvenimo aprašymus siųsti anglų kalba!

Suteikiame:

  • Ilgalaikis suvirintojo darbas Norvegijoje;
  • Darbo užmokestis 280 NOK/val. (bruto);
  • Darbo valandų skaičius: 37,5 val./sav., galimi viršvalandžiai;
  • Atlyginimas mokamas kas mėnesį;
  • Apgyvendinimas suteikiamas už papildomą mokestį;
  • Konfidencialumą garantuojame, informuosime tik atrinktus kandidatus.

    Vardas (būtina)

    Pavardė (būtina)

    El. paštas (būtina)

    Tel. numeris (būtina)

    Jūsų klausimai, prašymai

    Gyvenimo aprašymas (CV)

    captcha