Užsakymų surinkėjas – darbas Olandijoje (1669)

  • 13,27 €/val. (bruto)
  • Olandija, Ede
  • 2024-05-02
  • Sandėliavimas

Darbo pobūdis:

  • Šiuo metu siūlome darbą užsakymų surinkėjams, ieškantiems darbo Olandijoje, Ede;
  • Darbas automobilių prekių sandėlyje;
  • Prekių surinkimas pagal užsakymus;
  • Prekių priėmimas ir jų išskirstymas sandėlyje;
  • Paruoštų užsakymų krovimas išvežimui;
  • Gali tekti dirbti su skeneriais, rankiniu hidrauliniu vežimėliu arba EPT.

Reikalavimai:

  • Galimybė pradėti dirbti kuo greičiau;
  • Analogiško darbo patirtis – privalumas;
  • Gebėjimas susikalbėti anglų kalba;
  • Nuosavas automobilis – privalumas;
  • Gyvenimo aprašymus siųsti anglų kalba!

Suteikiame:

  • Ilgalaikis užsakymų surinkėjo darbas Olandijoje;
  • Olandiška darbo sutartis;
  • Darbas dvejomis pamainomis:
    • Rytinė 05:00-14:00;
    • Popietinė 14:00-23:00;
  • Darbo užmokestis 13,27 €/val. (bruto);
  • Darbo valandų skaičius: 40 val., galimi viršvalandžiai;
  • Atlyginimas mokamas kas savaitę;
  • Apgyvendinimas suteikiamas už papildomą mokestį;
  • Konfidencialumą garantuojame, informuosime tik atrinktus kandidatus.