Sous šefas – darbas Austrijoje (1631)

  • 14 - 15 €/h (bruto)
  • Austrija, Salzburg
  • 2023-03-16
  • Maitinimas / Viešbučiai

Darbo pobūdis:

  • Šiuo metu siūlome darbą Sous šefams, ieškantiems darbo Austrijoje, Salzburg mieste;
  • Virtuvės darbuotojų darbo koordinavimas, patiekalų patikrinimas prieš patiekiant, dalyvavimas kuriant valgiaraščius ir naujus receptus;
  • Darbas viešbutyje.

Reikalavimai:

  • Galimybė pradėti dirbti nuo balandžio 1;
  • Analogiško darbo patirtis;
  • Gebėjimas susikalbėti vokiečių kalba;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir greitai įsisavinti naujoves;
  • Gyvenimo aprašymus siųsti anglų kalba!

Suteikiame:

  • Ilgalaikis darbas Sous šefams Austrijoje;
  • Darbo užmokestis 14 – 15 €/h (bruto);
  • Darbo valandų skaičius: 40 h/sav., galimi viršvalandžiai;
  • Atlyginimas mokamas kas mėnesį;
  • Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami nemokamai;
  • Konfidencialumą garantuojame, informuosime tik atrinktus kandidatus.